Sprawy Bieżące

KONFERENCJA PT: „INTEGROWANA PRODUKCJA I GLOBALG.A.P. - CZYSTE PLANTACJE GWARANCJĄ BEZPIECZEŃSTWA I ROZWOJU DLA PLANTATORÓW CHMIELU.”

autor Marcin Abramek · 01 gru 2021 o 10:47

W dniu 2.12.2021 w urzędzie Gminy Jastków odbędzie się konferencja pt: „Integrowana produkcja i GlobalG.A.P. - czyste plantacje gwarancją bezpieczeństwa i rozwoju dla plantatorów chmielu.”

Konferencja organizowana jest przez Fundację Rozwoju Polskiego Chmielarstwa oraz spółkę Happy Hopfields z myślą o plantatorach chmielu. Tematyka i treści referatów dobrane zostały w taki sposób, by pokazać polskim plantatorom szansę na rozwój i funkcjonowanie na rynku chmielu.

W konferencji wezmą udział przedstawiciele jednostek naukowych (Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie), firmy związane z branżą rolniczą, zwłaszcza chmielarską (AGROCOM POLSKA, BACTrem, Biocont Polska, AZOTY PUŁAWY) jak również przedstawiciele prasy rolniczej (Tygodnik Poradnik Rolniczy), telewizji TVP3 Lublin oraz jednostki certyfikującej TÜV Rheinland Polska.

Cała konferencja będzie transmitowana w serwisie Youtube:

https://www.youtube.com/channel/UCF_mqN3Lo5Gd01Gr2oNc2Uw

Zaczynamy o godz. 10:00.

Serdecznie zapraszamy!

Bc32cca5 70ab 4b64 be78 9ca7162bdf38
Herb Gminy Jastków
Stworzona z pasją — by służyć.