Sprawy Bieżące

KONRAD NOWAK LAUREATEM TEGOROCZNEGO KONKURSU KURATORYJNEGO Z PRZYRODY

autor Marcin Abramek · 25 mar 2016 o 11:20

 „Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału,
tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień”
- James Madison

Konrad Nowak - uczeń Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Jastkowie - został laureatem tegorocznego konkursu kuratoryjnego z przyrody. Konkurs sprawdzał gruntowną wiedzę i umiejętności z tego przedmiotu. Sukces Konrada potwierdził, że posiada on szczególne zdolności przyrodnicze i ma dużą wiedzę o świecie. Priorytetem jest dla niego nauka, dlatego zaangażowania i determinacji w realizacji kolejnych wyzwań mogą uczyć się od niego inni.

Wypowiedzi Konrada cechuje błyskotliwość i wiedza. Potrafi świetnie przygotować się do wystąpień - jest wtedy skupiony, wewnętrznie zorganizowany i nastawiony na pracę.

Jest uczniem wszechstronnym, osiągającym świetne wyniki w nauce, zarówno z przedmiotów ścisłych, jak i humanistycznych.

Lubi sport: gra w piłkę ręczną i koszykówkę. Jako lider drużyny nie raz poprowadził swój zespół do zwycięstwa w czasie zawodów.

Weekendy lubi spędzać z kolegami. Bierze udział w spotkaniach drużyny harcerskiej, w wycieczkach i spacerach po malowniczych zakątkach naszej gminy.

Jego skromność i szacunek dla dorosłych zasługują na najwyższą pochwałę.

Mogę śmiało postawić tezę, że jest to wartościowy młody człowiek i wzór do naśladowania. Jestem również głęboko przekonana, że Konrad będzie rozsławiał dobre imię naszego regionu.

Konradowi i jego Rodzicom serdecznie gratulujemy sukcesu. Laureatowi życzymy także dalszych sukcesów w nauce.

 

Agnieszka Pochroń
Nauczyciel przyrody w Szkole Podstawowej
im. T. Kościuszki w Jastkowie

 

 

 

Herb Gminy Jastków
Stworzona z pasją — by służyć.