Sprawy Bieżące

SZANOWNI MIESZKAŃCY, UPRZEJMIE PROSIMY I ZACHĘCAMY DO ODDANIA GŁOSU W KONKURSIE „NESTLÉ PORUSZA POLSKĘ”, NAGRODĄ JEST LOKALIZACJA SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ W MIEJSCOWOŚCI SNOPKÓW

autor Sylwia Gospodarek · 05 kwi 2016 o 11:26

(podajemy bezpośredni link do podstrony Snopkowa na vortalu Nestlé https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/snopk%C3%B3w#lokalizacja169 -> kliknij w link, a później na przycisk głosuj i dalej wg. instrukcji na stronie)

 

Szanowni Mieszkańcy,

Informuję, że Gmina Jastków zakwalifikowała się do II etapu konkursu „NESTLÉ PORUSZA POLSKĘ” , w którym w każdym województwie powstaje jedna siłownia zewnętrzna. Gmina Jastków zgłosiła do konkursu lokalizacje siłowni plenerowej w miejscowości Snopków. Nasza lokalizacja to teren po dawnym boisku do piłki siatkowej, ogrodzony, który sąsiaduje z osiedlem mieszkaniowym, z terenami zielonymi i boiskiem piłkarskim.

Głosujemy internetowo, codziennie jeden raz, począwszy od 5 kwietnia do 30 czerwca poprzez stronę internetową www.nestleporusza.pl, klikamy „Głosuj” i szukamy np. po kodzie (21-002), nazwie miejscowości (Snopków) naszej lokalizacji. Po kliknięciu przycisku „Głosuj” głosujący zostanie poproszony o podanie adresu e-mail, na który wysłany zostanie link aktywacyjny, w który Głosujący winien kliknąć, aby jego głos został ważnie oddany. Po kliknięciu na w/w link Głosujący zostanie przekierowany na stronę, gdzie będzie widnieć informacja o prawidłowo oddanym głosie. Po wpisaniu adresu e-mail, głosujący winien wyrazić zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych, jak również zgodę dotyczącą treść Regulaminu Głosowania. Siłownie postaną w lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów w swoim województwie.
Zachęcamy Państwa do głosowania na nasz projekt. Razem możemy wiele, zapraszamy więc do wspólnej walki o nagrodę.

Teresa Kot
Wójt Gminy Jastków

Herb Gminy Jastków
Stworzona z pasją — by służyć.