Sprawy Bieżące

SZANSA NA NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W JASTKOWIE - GŁOSUJEMY!!!!!

autor Anna Krzyżanowska · 23 cze 2020 o 10:48

Szanowni Państwo,

z wielką radością informujemy, że złożony przez Szkołę Podstawową im. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie projekt matematyczny „Matematyka we wszystkim tyka" w VII edycji Programu mPotęga otrzymał dofinansowanie na kwotę 4974,61 zł. Projekt jest skierowany do uczniów klas 4-6 i jego realizacja rozpocznie się we wrześniu. W projekcie zostały zaplanowane działania związane z poznawaniem, odkrywaniem i doświadczaniem matematyki poprzez różnorodne formy aktywności np. grę terenową, grę biznesową, warsztaty kulinarne, warsztaty matematyczne oraz zakup pomocy dydaktycznych, z których będą korzystali uczniowie. Wpłynęły 523 wnioski z całej Polski i tylko 152 projekty otrzymały dofinansowanie.

 Ponadto projekt, jako jeden z najwyżej ocenionych przez Kapitułę Konkursu, ma szansę zdobyć w głosowaniu internetowym Nagrodę Publiczności w postaci dodatkowych 5 tys. zł na dowolny cel związany z edukacją matematyczną.

 Głosowanie internetowe będzie miało miejsce na stronie  https://mpotega.pl/glosowanie/ i potrwa od 22 czerwca do 5 lipca 2020 roku. W czasie głosowania każda osoba będzie mogła oddać 1 głos raz na 24h.

 Zwracamy się do Państwa z wielką prośbą o udział w codziennym głosowaniu. Prosimy także o udostępnianie linku do głosowania członkom rodziny, znajomym. Dla nas każdy głos jest ważny. Tylko z Państwa pomocą jest to możliwe. Liczymy na Państwa wsparcie.

Herb Gminy Jastków
Stworzona z pasją — by służyć.