Sprawy Bieżące

YOU HAVE BEEN CHOSEN AS A FINALIST BY THE EUROPE-WIDE JURY.

autor Teresa Kot · 20 paź 2017 o 14:04

Dear Ms. Kot,  

You have been chosen as a finalist by the Europe-wide jury. 

Please accept our congratulations for your exemplary work! 

We will contact you soon for further information about your project, as we are going to provide detailed information about it to the European public. 

Your personal invitation to the Gala Evening on 6 December 2017 at Vienna City Hall´s Great Festival Hall will reach you soon. 9 winners will be announced at this event to receive their well-deserved trophy. Furthermore, we will provide for excellent food for thought (as well as the other kind), music, entertainment and celebration.

With kind regards from Vienna,
The Innovation in Politics Institute and its partners

Act.Now
Das Progressive Zentrum
Dublin City University
Bulgarian School of Politics, "Dimitry Panitza", New Bulgarian University
EuropaNova
European Forum Alpbach
Szkoła Liderów
THINKTANK

Media partner:
KURIER

Miło nam poinformować, że Wójt naszej Gminy, Pani Teresa Kot została nominowana przez Fundację Rozwoju Dzieci im. Jana Amosa Komeńskiego w Warszawie do europejskiego konkursu „Innowacje w Polityce” za przeprowadzenie innowacyjnej diagnozy potrzeb małych dzieci oraz wieloletnią edukację wczesnoszkolną prowadzoną w Gminie Jastków przez instytucje kultury. Program rozpoczęty w 2000 roku pod nazwą Kluby Przedszkolaka obecnie jest kontynuowany  jako Akademia Kultury.

Konkurs „Innowacje w Polityce” jest organizowany przez Instytut Innowacji w Polityce z siedzibą w Wiedniu. W ramach konkursu wyróżniani są politycy odpowiedzialni za realizację projektów, które wnoszą nowe rozwiązania w dziewięciu kategoriach: Społeczeństwo, Demokracja, Prawa Człowieka, Wolność, Ekologia, Społeczność Lokalna, Miejsca Pracy, Dobrobyt i Jakość Życia.

Przedstawiony do Konkursu,  przez wójt Teresę Kot, projekt Akademia Kultury , po ocenie  589 projektów nadesłanych  do Konkursu, decyzją 1022 jurorów z całej Europy, znalazł się w gronie 80 finalistów. Uroczysta Gala Konkursu odbędzie się 6 grudnia br. w Vienna City Hall´s Great Festiwal Hall.

1bd7376d 14c8 44ca 9a6b 83366e1cfa41
Herb Gminy Jastków
Stworzona z pasją — by służyć.