Sprawy Bieżące

KOMUNIKAT WÓJTA GMINY JASTKÓW W SPRAWIE WPROWADZENIA OD DNIA 03.11.2020 R. (WTOREK) OGRANICZEŃ W BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUDZE INTERESANTÓW

autor Teresa Kot Wójt Gminy Jastków · 02 lis 2020 o 13:18

KOMUNIKAT WÓJTA GMINY JASTKÓW

W SPRAWIE WPROWADZENIA

OD DNIA 03.11.2020 r. (WTOREK)

OGRANICZEŃ W BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUDZE INTERESANTÓW

 

Szanowni Państwo, w związku z zaleceniami przekazanymi przez Prezesa Rady Ministrów w trakcie konferencji prasowej w dniu 30.10.2020 r. oraz biorąc pod uwagę raporty Ministerstwa Zdrowia o ciągłym wzroście zachorowań na COVID-19, informuję, że od wtorku 3 listopada 2020 r. w trosce o bezpieczeństwo odwiedzających urząd oraz jego pracowników wprowadzam ograniczenia w bezpośredniej obsłudze interesantów.

Mając na uwadze powagę sytuacji w jakiej się znajdujemy proszę o kontakt z Urzędem Gminy Jastków drogą elektroniczną lub telefonicznie. Interesanci mogą składać wnioski oraz korespondencję poprzez:

1. Operatorów pocztowych;

2. Pocztę email – poczta@jastkow.pl;

3. Za pośrednictwem platformy ePUAP

Wnioski o wydanie dowodu osobistego, odpisów aktów Stanu Cywilnego (za wyjątkiem zgłoszenia zgonu) a także inne wnioski z zakresu Ewidencji Ludności można załatwić drogą elektroniczną poprzez platformę :

https://obywatel.gov.pl/

Jeśli załatwienie sprawy wymaga osobistej wizyty w Urzędzie, proszę o wcześniejszy kontakt
z właściwym merytorycznie pracownikiem w celu umówieniu terminu wizyty, bądź poprzez  Sekretariat Urzędu Gminy Jastków nr. tel.  81 502-04-25

Dane kontaktowe do pracowników Urzędu Gminy Jastków dostępne są pod linkiem: https://www.jastkow.pl/kontakt/kontakt-21660.htm

Do Państwa dyspozycji przed wejściem głównym do budynku  udostępniona została skrzynka podawcza, do której możecie Państwo wrzucać podania, wnioski i korespondencję (z wyłączeniem dokumentów dotyczących spraw związanych z Urzędem Stanu Cywilnego)

Jednocześnie przypominam o obowiązku stosowania się do zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia m.in. w zakresie zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej, częstą dezynfekcję dłoni oraz utrzymanie dystansu min. 1,5 m.

Aktualne informacje w tym zakresie znajdziecie Państwo pod adresem:

https://www.gov.pl/web/koronawirus

 

Wójt Gminy Jastków

(-)

Teresa Kot

Herb Gminy Jastków
Stworzona z pasją — by służyć.