Sprawy Bieżące

III MIEJSCE DLA KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH PANIEŃSZCZYZNA-JASTKÓW W KONKURSIE PODCZAS IV FORUM KOBIET

autor GOKiS Jastków · 06 mar 2018 o 14:37

Liderki, animatorki, członkinie KGW i innych organizacji pozarządowych działających na terenie LGD „Kraina wokół Lublina” 4 marca w niedzielne popołudnie spotkały się na IV Forum Kobiet, które zostało zorganizowane w Centrum Kultury i Promocji Gminy Strzyżewice w Piotrowicach. Uczestniczki Forum znalazły w programie spotkania  przydatne informacje dotyczące m.in.  działalności społecznej oraz podnoszenia osobistych kompetencji. Zaprezentowano bogatą ofertę szkoleń i warsztatów realizowanych w ramach projektów grantowych. O zasadach "savoir-vivre`u przy stole" opowiedziała specjalistka etykiety towarzyskiej Karolina Grochowicz - Stec. Jak odnaleźć swój własny styl i czy należy poddawać się trendom modowym doradzała Eliza Potocka – styl coach. Zrealizowany został także  konkurs  „Wiosenna aranżacja stołu”. Uczestniczki stanęły na wysokości zadania i zaprezentowały bardzo efektowne nakrycia i dekoracje. 

Nasze Panie z KGW Panieńszczyzna-Jastków reprezenyujący gminę Jastków odważnie podeszły do zadania dzięki czemu stanęły na podium. W Konkursie na "Wiosenne aranżacje stołu" zajęły III miejsce. Gratulujemy!!!

 

Forum zakończyło się dużą dawką dobrego humoru zaprezentowanego po mistrzowsku przez Mateusza Kwiatkowskiego i Olę Listoś z kabaretu FiFa-RaFa. 

Spotkanie odbyło się przy współpracy z Centrum Kultury i Promocji Gminy Strzyżewice w Piotrowicach oraz Stowarzyszeniem Rodzin Katolickich z Osmolic i Klubu Kobiet Aktywnych „Ale Babki” ze Strzyżewic.

 

ŹRÓDŁO: https://www.facebook.com/turystykaKWL/

Herb Gminy Jastków
Stworzona z pasją — by służyć.